דלג לתוכן העמוד

אנשי קשר מחלקות

ולריה כהן
רכזת קהילת להט"ב
הני שור
רכזת תעסוקה ופיתוח קריירה
עדן בן שימול
רכזת מעורבות חברתית
יודפת באס
צוות קליטה קצרין
מור אלמליח
זכירת המחלקה לשרותים עירוניים וחזות העיר
ז'אנה סוקולונקו
מזכירת לשכה
אדריכלית אנה ליבקין
מהנדסת המועצה
שאטו מיכאל טרונך
קב"ס מגזר ממלכתי
גולן דהן
פקח בניה
ברוריה איזק
בודקת היתרים
שירן צרויה
ממונה על תעסוקת אנשים עם מוגבלות
אבישי כהן
קב"ט מוסדות חינוך
דוד יפה גבאי
פיקוח עירוני
סרגיי קרפמן
פיקוח עירוני
מירה גלוביצקי
תרבות הדיור
שלומית קרואני
עו"ס נערות צעירות, עו"ס לחוק הנוער
גולן מזרחי
עו"ס נערים וצעירים
עמירם גבורין
עו"ס מועדונית "אופק"
אביטל גולן
עו"ס קהילתית
חופית גיספן גביש
עו"ס קשישים עולים, עו"ס מועדון "תנופה"
עידית היקס
עו"ס משפחות קשישים ורכזת חוק סיעוד
תמי אגוזי
עו"ס משפחות
סוניה קוגן
עו"ס משפחות עולים, עו"ס לחוק החוסים וחסרי ישע
עופרה זולטי
עו"ס משפחות ועו"ס לסדרי דין
אהובה אייזנברג
עו"ס לחוק הנוער. עו"ס משפחות וצמי"ד.
אביגיל לוי
עו"ס מטפלת זוגית ומשפחתית, רכזת וועדות לתכנון טיפול ו"נתיבים להורות".
ברנו סימקין
עובדת מנהל וזכאות
רעות שחר
מזכירת המחלקה לשירותים חברתיים
קרן ביצ'ו
רכזת צמיחה דמוגרפית
עדי סבאג תותיה
רכזת בינוי קהילה
איריס יהודה
מזכירת מחלקת הנדסה
חדוה סרוסי
רישוי עסקים
הדס איתן
מנהלת עיר ללא אלימות
נועה קליין כהן
קב"ס מגזר דתי
אמירה נחום
מנהלת מדור גנים וגיל רך
יעל אג'מן
מנהלנית מחלקת חינוך
רחל שוהם
מזכירת מחלקת חינוך
שירן צרויה
מזכירת לשכת מנכ"לית המועצה
לילך גבע
מנכ"לית המועצה
יאנה רייכמן
רמ"ט ראש המועצה
שמעון אברהם
אחראי רכש
קרן אהרן ביתאן
דוברת
מרכז מסחרי קצרין, ת.ד 28
אסי קצירו
מנהל המחלקה לשירותים עירוניים וחזות העיר
בניין המועצה, קומת כניסה. מרכז מסחרי איתן, ת.ד 28
רחל מועטי
מנהלת מחלקה לשירותים חברתיים
מאור אוחנה
גזבר מועצה
מרכז מסחרי קצרין, ת.ד 28
אלאונורה טפליצקי
מחלקת קליטה
מרכז מסחרי קצרין, ת.ד 28
יובל מלכה
מנהלת מרכז צעירים
מתנ"ס קצרין
אנה רוצקי
מהנדס מועצה
מרכז מסחרי קצרין, ת.ד 28
צבי בודנהיימר
מנהל מחלקת חינוך
מרכז מסחרי קצרין, ת.ד 28
אבי לוגאסי
קב"ט
מרכז מסחרי קצרין, ת.ד 28
עינב גוטשלק
בודקת תוכניות

חברי מועצה

טניה בגון
חברת מועצה
אנה גרוסמן
חברת מועצה
שימי נמימי
חבר מועצה
אלי מרדכי
חבר מועצה
שרון רואס
חברת מועצה
יוני גרוסמן
חבר מועצה
לילך לייבוביץ'
חברת מועצה
שרון לבקוביץ'
חבר מועצה

לשכה

ז'אנה סוקולונקו
מזכירת לשכה
לילך גבע
מנכ"לית המועצה
שירן צרויה
דיגטאציה
יאנה רייכמן
רמ"ט ראש המועצה

דוברות

קרן אהרן ביתאן
דוברת

גזברות

שמעון אברהם
רכש ופיתוח כלכלי
ורדה עדוי
חשבת
מאור אוחנה
גזבר מועצה
שורצמן ורוניקה
עוזרת גזבר
נופר ביטון
הנה"ח ספקים
סיגלית טלקר
הנה"ח ראשית

רכש

שמעון אברהם
אחראי רכש

הנדסה

אדריכלית אנה ליבקין
מהנדסת המועצה
איריס יהודה
מזכירת מחלקת הנדסה
גולן דהן
פקח בניה
ברוריה איזק
בודקת היתרים
איגור קרסר
פקח בניה
עינב גוטשלק
בודקת תוכניות

מוניציפלי

מור אלמליח
זכירת המחלקה לשרותים עירוניים וחזות העיר
אסי קצירו
מנהל המחלקה לשירותים עירוניים וחזות העיר
חדווה סרוסי
רישוי עסקים
מירה גולוביצקי
תרבות הדיור
אינס גלושקו
איכות הסביבה
אינס גלושקו
מנהלת איכות הסביבה
זהבית אברויה
מוקד 106

חינוך

צבי בודנהיימר
מנהל מחלקת חינוך
נועה קליין
קב"ס מגזר דתי
שאטו מיכאל טרונך
קב"ס מגזר ממלכתי
אבישי כהן
קב"ט מוסדות חינוך
אמירה נחום
רכזת גנים

רווחה

רחל מועטי
מנהלת מחלקת רווחה
שולמית קראווני
עו"ס נוער
עידית היקס
עו"ס נוער
ברנו סימקין
עובדת זכאות
אהובה אייזנברג
פקידת סעד
תמי אגוזי
עו"ס
אביגיל לוי
עו"ס קהילתית
גולן מזרחי
עו"ס נוער
אביטל גולן
עו"ס קהילתית
חופית גיספן גביש
ותיקים עולים
סוניה קוגן
עו"ס מעולים
עופרה זולטי
עו"ס סדרי דין

שפ"י

חדווה רוט
מזכירה
רנתה כהן
פסיכולוגית
רונית אפרים
פסיכולוגית

מילגם

מרים ברסלב
מנהלת מחלקת גבייה
רחוב האמנים
נטלי גטה
פקידת גבייה
רחוב האמנים

מתנ"ס

חיים אלטיט
רכז מתנדבים
ענבל קן
רכזת נוער
מזכירה
מזכירה
גילי פורת
מנהל מתנ"ס

ספריה

תמר דה- לנגה
מנהלת

ביטחון

אבישי כהן
קב"ט מוסדות חינוך
אבי לוגסי
קב"ט

התנור (מים)

מרינה

פסגה

אלינה טרייסטמן
מזכירת פסג"ה

שיכון ופיתוח

שו"פ - שיכון ופיתוח

שי"ל וקליטה

משרד הפנים

אחכס לויבסקי

אליונורה טפליצקי

משאבי אנוש

משאבי אנוש
ממונה משאבי אנוש
יעל אגימן
מנהלנית מחלקת חינוך

חופש המידע

לילך גבע
הממונה על חופש המידע