דלג לתוכן העמוד

אנשי קשר מחלקות

הילה שניוק
רכזת נגישות
אבישי כהן
קב"ט מוסדות חינוך
דוד יפה גבאי
פיקוח עירוני
מירה גלוביצקי
תרבות הדיור
שלומית קרואני
עו"ס נערות צעירות, עו"ס לחוק הנוער
גולן מזרחי
עו"ס נערים וצעירים
אביטל גולן
עו"ס קהילתית
חופית גיספן גביש
עו"ס קשישים עולים, עו"ס מועדון "תנופה"
עידית היקס
עו"ס משפחות קשישים ורכזת חוק סיעוד
תמי אגוזי
עו"ס משפחות
סוניה קוגן
עו"ס משפחות עולים, עו"ס לחוק החוסים וחסרי ישע
עופרה זולטי
עו"ס משפחות ועו"ס לסדרי דין
אהובה אייזנברג
עו"ס לחוק הנוער. עו"ס משפחות וצמי"ד.
אביגיל לוי
עו"ס מטפלת זוגית ומשפחתית, רכזת וועדות לתכנון טיפול ו"נתיבים להורות".
ברנו סימקין
עובדת מנהל וזכאות
אדרי אלה
מזכירת המחלקה לשירותים חברתיים
טליה אלגד
רכזת מעורבות חברתית
קרן ביצ'ו
רכזת צמיחה דמוגרפית
עדי סבאג תותיה
רכזת בינוי קהילה
איריס יהודה
מזכירת מחלקת הנדסה
זהבית אברויה
מוקד 106
הדס איתן
מנהלת עיר ללא אלימות והמלחמה בסמים ואלכוהול
נועה קליין כהן
קב"ס מגזר דתי
יוסי דורון
קב"ס מגזר ממלכתי
אמירה נחום
מנהלת מדור גנים וגיל רך
יעל אג'מן
מנהלנית מחלקת חינוך
רחל שוהם
מזכירת מחלקת חינוך
שירן צרויה
מזכירת לשכת מנכ"לית המועצה
יאנה רייכמן
מנהלת לשכת ראש המועצה
תמי כהן
מנהלת מחלקת רכש
קרן אהרן ביתאן
דוברת
מרכז מסחרי קצרין, ת.ד 28
אסי קצירו
מנהל המחלקה לשירותים עירוניים וחזות העיר
בניין המועצה, קומת כניסה. מרכז מסחרי איתן, ת.ד 28
רחל מועטי
מנהלת מחלקה לשירותים חברתיים
מאור אוחנה
גזבר מועצה
מרכז מסחרי קצרין, ת.ד 28
אלאונורה טפליצקי
מחלקת קליטה
מרכז מסחרי קצרין, ת.ד 28
מירב שני
מנהלת מרכז צעירים
מתנ"ס קצרין
מנחם אריה
מהנדס מועצה
מרכז מסחרי קצרין, ת.ד 28
צבי בודנהיימר
מנהל מחלקת חינוך
מרכז מסחרי קצרין, ת.ד 28
אבי לוגאסי
קב"ט
מרכז מסחרי קצרין, ת.ד 28

חברי מועצה

טניה בגון
חברת מועצה
אנה גרוסמן
חברת מועצה
שימי נמימי
חבר מועצה
אלי מרדכי
חבר מועצה
שרון רואס
חברת מועצה
יוני גרוסמן
חבר מועצה
לילך לייבוביץ'
חברת מועצה
שרון לבקוביץ'
חבר מועצה

לשכה

לילך גבע
מזכירת המועצה
שירן צרויה
מזכירה למנכ"לית
יאנה רייכמן
מנהלת לשכת ראש המועצה

דוברות

קרן אהרן ביתאן
דוברת

גזברות

שמעון אברהם
תכנון אסטרטגי וגיוס משאבים
מאור אוחנה
גזבר מועצה
שורצמן ורוניקה
עוזרת גזבר
לבנת מור
חשבת שכר
נופר ביטון
הנה"ח ספקים
סיגלית טלקר
הנה"ח ראשית

רכש

תמי כהן
מנהלת מחלקת רכש

הנדסה

מנחם אריה
מהנדס מועצה
איריס יהודה
מזכירת מחלקת הנדסה
איגור קרסר
פקח בניה
ניר אסולין
אחראי היתרים
הילה שניוק
היתרים ונגישות

מוניציפלי

אסי קצירו
מנהל המחלקה לשירותים עירוניים וחזות העיר
חדוה אוחנה
מזכירה
זהבית
מזכירה
מירה גולוביצקי
תרבות הדיור
עינב בזז
איכות הסביבה

חינוך

צבי בודנהיימר
מנהל מחלקת חינוך
נועה קליין
קב"ס
אבישי כהן
קב"ט מוסדות חינוך
יעל אגימן
מנהלנית
אמירה נחום
רכזת גנים

רווחה

רחל מועטי
מנהלת מחלקת רווחה
שולמית קראווני
עו"ס נוער
עידית היקס
עו"ס נוער
ברנו סימקין
עובדת זכאות
אהובה אייזנברג
פקידת סעד
תמי אגוזי
עו"ס
אביגיל לוי
עו"ס קהילתית
גולן מזרחי
עו"ס נוער
אביטל גולן
עו"ס קהילתית
חופית גיספן גביש
ותיקים עולים
סוניה קוגן
עו"ס מעולים
עופרה זולטי
עו"ס סדרי דין

שפ"י

חדווה רוט
מזכירה
רנתה כהן
פסיכולוגית
רונית אפרים
פסיכולוגית

מילגם

מרים ברסלב
מילגם

מתנ"ס

חיים אלטיט
רכז מתנדבים
ענבל קן
רכזת נוער
פטריסיה
מזכירה
גילי פורת
מנהל מתנ"סים

ספריה

תמר דה- לנגה
מנהלת

ביטחון

אבישי כהן
קב"ט מוסדות חינוך
אבי לוגסי
קב"ט

התנור (מים)

מרינה

פסגה

שיכון ופיתוח

שמואל נפתלי

שי"ל וקליטה

משרד הפנים

אנה מורביוב

אליונורה טפליצקי

משאבי אנוש

לבנת מור
חשבת שכר

חופש המידע

לילך גבע
הממונה על חופש המידע