דלג לתוכן העמוד
שם המכרז סוג המכרז תאריך פרסום המכרז המועד האחרון להגשת הצעות עלות רכישת מכרז
שם המכרז: מכרז כ"א מס' 8/2017 - קצין ביקור סדיר (קב"ס) סוג המכרז: פומבי תאריך פרסום המכרז: 12/06/2017 המועד האחרון להגשת הצעות: 12/07/2017 02:00 עלות רכישת מכרז: 0 (לא יוחזרו)

מחיר:

למחלקת חינוך דרוש/ה  קצין ביקור סדיר (קב"ס) היקף משרה 100%

תיאור התפקיד: בקרה על תלמידים במסגרת חוק לימוד חובה, איתור ומניעת נשירה של תלמידים, טיפול ומעקב אחר היעדרות של תלמידים, ליווי תהליך מעבר תלמידים ממסגרת חינוכית אחת לאחרת, ייעוץ והנגשת מידע הקשורים לתחום עיסוקו.

דרישות התפקיד:

השכלה:

  1. בעל תואר אקדמי, שנרכש במוסד המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, או שקיבל הכרה מהמחלקה להערכת תארים אקדמיים במשרד החינוך. יתרון לבעלי תואר אקדמי בחינוך, ייעוץ או חינוך מיוחד או הנדסאי או טכנאי רשום בהתאם לסעיף 31 לחוק ההנדסאים והטכנאים המוסמכים, התשע"ג-81/1 או תעודת סמיכות לרבנות ("יורה יורה") לפי אישור הרבנות הראשית לישראל.
  2. תעודת הוראה.

  ניסיון: עבור בעל תואר אקדמי או השכלה תורנית כמוגדר לעיל – הוראה בבית ספר במשך שלוש שנים לפחות או ניסיון בחינוך הבלתי-פורמלי במשך חמש שנים לפחות. עדיפות לעבודה עם בני נוער בסיכון. עבור הנדסאי רשום – הוראה בבית ספר במשך ארבע שנים לפחות או ניסיון בחינוך הבלתי פורמלי במשך שש שנים לפחות. עדיפות לעבודה עם בני נוער בסיכון. עבור טכנאי רשום – הוראה בבית ספר במשך חמש שנים לפחות או ניסיון בחינוך הבלתי פורמלי במשך שבע שנים לפחות. עדיפות לעבודה עם בני נוער בסיכון.

כישורים אישיים: כושר ביטוי בכתב ובע"פ. יכולת לקיים תקשורת טובה עם צוותים מקצועיים, הורים, ילדים ובני נוער. יש לצרף תעודות ומסמכים רלוונטיים.

*המודעה מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומופנית לגברים ונשים כאחד.

יש להגיש קו"ח המלצות ותעודות עד יום שני ה- 19.06.2017 לפקס: 1534-6969629 או לדוא"ל: [email protected] לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירן:  04-6969620/29